| Anonimatrista56 a întrebat:

Am avut un iubit f frumos, populat prin oras... ne-am combinat foarte rapid, iar dupa doua zile ne-am despartit din cauza prietenului lui(el are un prieten cu care se intelege f bine si face tot ce spune el). Prietenul lui i-a spus sa ma combine si tot prietenul lui mi-a dat mesaj ieri ca eu nu mai sunt cu respectivul, iar cand am discutat cu tipul acesta a spus ca nu a trecut peste despartirea de fosta lui iubita.
Eu pun suflet imediat si ma doare cand cineva se desparte de, mine (in general fac o obsesie pentru o persoana, mai ales daca avem si poze impreauna si cu acesta am).
Cum sa ma impac cu el? Chiar imi doresc acest lucru... simt nevoia disperata de afectiune masculina (pentru ca n-am tata sa zis ca o primesc acasa).

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nevoia ta de afecțiune e normală.
Dacă unul se face că plouă și nu îi pasă, caută imediat, dar imediar pe altcineva. Așa se trece peste acea durere.

| Andreeush a răspuns:

Adică te-ai combinat cu un tip iar după două zile te-ai despărțit de el?
Când ai avut timp să faci o obsesie pentru el?
Dacă simti nevoie de afecțiune de ce nu îți cauți pe cineva care să te iubească cu adevărat?

| Plato a răspuns:

Si cam ce populatie avea? Aprox., pe m2.

Imi pare rau sa vad ca n-ai pic de stima de sine. Dar se vede clar ca esti ultra superficiala, deci meriti tot ce se intampla.
Cand nu te mai "combini" "foarte rapid", n-o sa mai fi nici lasata ca o carpa. Dar daca iti place asa tare viata de obiect usor de inlocuit, cine sa te opreasca?

Lasa ca e bine si asa, ca daca esti proprietate publica macar nu platesti impozit. Poti sa ceri fonduri europene cand vrei sa iti cumperi machiaj.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Voi nici macar nu va cunoasteti. Toate relatiile incep cu o prietenie.
Cred ca il vrei inapoi doar pentru ca e frumos. laughing