| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un telefon (prefer sa nu dau nume, a fost cu touchscreen) si mi s-a stricat foarte repede... Nu imi spuneti, va rog frumos, dupa parerea voastra, ce telefon e mai performant?

Răspuns Câştigător
| MiniEmoTion a răspuns:

Ieftine: Fara touchscreen,cele ieftine cu touch se strica foarte repede.
Daca ai o situatie materiala buna poti alege dintr-o varietate foarte mare de telefoane SmartPhone(HTC, Samsung GALAXY TAB, Samsung Galaxy S, galaxy mini etc) sau chiar iPhone-uri(3G,4 etc)

1 răspuns:
| CocaCola00Lover a răspuns:

Mersi mullt big grin