| Yo98 a întrebat:

Am bagat la pariuri un bilet..intrebarea e: Cum ridic eu castigul, desi sunt minor?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Poti linistit sa scoti banii, si eu bagam la pariuri la 14 ani, eram mic, si nimeni nu spunea nimica la caserie
2. Poti sa rogi pe cineva mai mare sa scoata, sau pe un coleg de al tau mai gras laughing va crede ca e mai mare de ani

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Poti sa rogi pe cineva mai mare sa il scoata pentru tine, e foarte simplu.
Peace!

| Osirius a răspuns:

Intrebarea e : cum de te-au lasat aia sa pariezi daca esti minor?

| Yo98 explică (pentru Osirius):

Am 17 ani laughing si in plus nu intereseaza pe nimeni o data ce ia banutul

| Yo98 explică (pentru Yo98):

16*..am apasat gresit

| almirock a răspuns:

Din punct de vedere legislativ, nu ai cum să îl ridici, pentru că jocurile de noroc nu sunt cu acces pentru minori, dar poți ruga pe cineva peste 18 ani să îți ridice câștigul. Baftă!

| AlexandraSt13 a răspuns:

Rogi un parinte sau o persoana majora.