supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Am băut două cafele si abia îmi pot ține ochii deschiși, ce sa fac să mă trezesc? Trebuie să rezist măcar până la 21.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uita-te la chestii sa te faca sa razi, eu cand rad imi trece somnul/oboseala si chiar am citit undeva ca e adevarata chestia asta.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Energizante.

| Plato a răspuns:

Iesi afara, uita-te la stand-up, dormi 15 min., spala-te pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți una mai tare

| dbigiu84 a răspuns:

Daca incepi sa te simti obosit, mergi afara si ia niste aer proaspat. Fie ca iti plimbi cainele, fie ca te duci singur, o plimbare de 15 minute iti va reda energia si forta de munca.
Iti urez bafta! Funda?

| Spliffwizard a răspuns:

Mie imi trece somnul daca mananc laughing sau da-ti cu apa rece pe fata

| Madalina1324 a răspuns:

Bea un energizant, spala-te pe fata, iesi pe afara