| Rose4342 a întrebat:

Am camera si apas pe un buton de pe camera si pot face poza dar unde pot apasa pe ce tasta ca sa imi faca poza? cum pot sa mi-o fac fara sa apas pe butonul de pe camera? ajutati-maaaaaaaa... cel mai rapid raspuns primeste funda de toate...scuzati categoria.

1 răspuns:
| DanScutaru a răspuns:

Deci e foarte simplu. Indiferent de windows mergi la my computer acolo gasesti desenul cu webcam, intri acolo si intr-oparte gasesti "Fa o poza" sau depinde de ce limba se foloseste PC-ul tau... Succes