| Blackzu93 a întrebat:

Am card de debit Visa Electron de la Banca Transilvania. Mi s-a spus ca voi putea face tranzactii online, dar cand intru pe www.paypal.com si fac cont si ma intreaba de card pun toate datele acolo dar imi spune:
"We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card."
Ce trebuie sa fac? Din cate am vazut eu, toate site-urile unde poti plati cu card te trimit pe site-ul Paypal.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar frate! ca si mie imi zice la fel straight face