| Byanka13 a întrebat:

Am cartela cosmote si am activat extraoptiunea Xpand cu net. Dar nu imi merge netul, spunandu-mi conectarea a esuat. De ce? ce trebuie sa ii fac? Poate fi numai din cauza semnalului? Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| Lushyca a răspuns:

Sms gol la 6381.si primesti setarile automatehappy

4 răspunsuri:
| yon3l a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de setarile corespunzatoare pentru aceasta extraoptiune, daca nu ai setarile facute contacteaza servicii clienti spune-le ce extraoptiune ai activat si sa-ti trimita setarile pentru acea extraoptiune si tot odata sa-i intrebi pe cei de la servicii clienti daca ai acoperire 3g, wifi in zona ta si daca acesta extraoptiune necesita una dint-re cele doua retele 3g si wifi

| Byanka13 explică (pentru yon3l):

Pai am 3g si am trimis un sms pentru setari, am dat instaleaza si acum tot nu merge

| yon3l a răspuns:

Nu trimite sms doar apeleaza servicii clienti si intreabai pe ei ce setari iti trebuie si sa ti le trimita exact pentru modelul tau de telefon.

| Byanka13 explică (pentru yon3l):

Bine, multumesc