| PumpkinDoll a întrebat:

Am cateva sticle de vodka, fiecare cu vodka putina ramasa pe fund(cam un deget) si am observat ca una din ele s-a ingalbenit si miroase si urat.De la ce e?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai „golit" atatea sticle cred ca nu ai mai ajuns la toaletă.

| PumpkinDoll explică (pentru darrio2007):

Nu am baut 5 sticle de vodka intr-o seara.S-au strans una cate una si la fiecare am lasat putina pe fund(nu stiu de ce)si am observat ca doar una s-a ingalbenit.

| Andreeush a răspuns:

De când ai sticlele?

| PumpkinDoll explică (pentru Andreeush):

Pai una e de juma' de an, alta o am de 3-4 luni, una de vreo 2, alta tot cam de 2 si a 5-a sticla mi-a ramas de la revelion.M-a mirat faptul ca cea recent cumparata s-a ''stricat'' si celelalte n-au nimic.

| Andreeush a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Depinde și de calitatea lor.