| UmbraDeVulpe a întrebat:

Am ce sa patesc daca dupa ce i am trimis poza cu penisul meu cuiva de pe snap a salvat poza si a facut screenshot la conversatie? Ca ma gandesc ca daca aia e singura poza pe care o are si altceva nu are nimic nimic nu am ce sa patesc, nu?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Impartii poze pornografice pe internet si apoi este conversatia ta, care poate fii identificata dupa adresa de IP.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar sa umple netul cu poza aia

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai. Face vrăji cu poza aia și nu mai scapi.

| mihai69 a răspuns:

Și ce legătură are poza ta cu pixu cu această categorie?

| doctorandus a răspuns:

Conteaza doar daca e minor. Altfel poate fi cel mult jignire, ceea ce nu e fapta penala si nu ii acorda niciun judecator daune.

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Atunci e problema lui. Tu ai fost de buna credinta.

Răspuns utilizator avertizat
| MrTech1HD a răspuns:

Salut, treaba sta puțin diferit în funcție de fiecare situație...dar din ceea ce înțeleg eu de la tine este faptul ca persoana nu te-a anunțat ca este minora deci din punct de vedere legal nu are ce sa îți facă, doar dacă avea prin conversație mesaje în care îți spunea ca este minora iar atunci situatia se trata altfel. În cel mai rău caz, cred ca te poate santaja dacă ți se vede și fața, dacă nu, aia e, minți ca e de pe net poza în caz ca o arata și la altii

Răspuns utilizator avertizat
| MrTech1HD a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Exact