| Morcov a întrebat:

Am citi ca "Zineritul" (preparat pentru cosuri) e bun numai 3 saptamini dupa ce il amesteci (pentru cei care il stiu)cum credeti ce va fi daca il mai folosesc in continuarie, dupa primele 3 saptamini

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu va mai avea acelasi efect, nu va mai fi la fel de eficient.
Daca vorbim de cateva zile, nu cred ca e problema, dar daca e vorba de cateva saptamani, cel mai bine ar fi sa-l arunci si sa-ti cumperi unul nou. Succes!

1 răspuns:
| Kenny a răspuns:

Lol da unde scrie asta?