| anuk a întrebat:

Am citit volumul 4 din micutele mincionoase (cartea cu fata in rochita albastra pe coperta). mai urmeaza si alte volume ca asa am vazut pe internet, insa acolo erau carti mult mai subtiri si cu alte coperti?

2 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Stiu sigur ca in seria micutele mincinoase sunt mai mult de 4 volume. Si daca ai citit volumul 4 din el. Imi spui si mie cum e? puppy dog eyes Pt. ca as vrea si eu sa le citesc. big grin

| Goleanu_Ramona_1991 a răspuns:

Da,sunt 6 volume in total, le poti comanda online dupa site-ul oficial
http://prettylittleliars.alloyentertainment.com/books/