| TheRobot a întrebat:

Am comandat cv de la Media Galaxy sambata! Azi am primit mesaj ca, comanda a fost preluata.
1. De ce scrie in mesaj comanda ALTEX cand eu am comandat de la media galaxy?
2. O sa vina tot azi?
SRY categorie! Am mai pus intrebarea si nu am primut raspuns si am nevoie de unul urgent! Multumesc de intelegere!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca media galaxy este a altexului de ani de zile

1 răspuns:
| CSDNCSF a răspuns:

Ti-a dat mesaj firma de curierat sau cei de la Media Galaxy? Nu stiu exact de ce iti apare ca este "comanda Altex", dar nu e ceva de care sa-ti faci griji, o sa primesti ce ai comandat.