| Monyyyyy a întrebat:

Am comandat de pe Cel ceva, sunt de încredere? Trimit mesaj când ajunge? Am ales prin ramburs plata

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista site de care sa nu se planga cineva. Oameni pe care eu ii cunosc au zis ca e OK, dar sigur o sa zica cineva mai jos ca is tepari ordinari. Depinde de ce noroc ailaughing

| aXy99 a răspuns:

Sunt ok, dar putin dubiosi. Nu iti iei teapa, sunt destul de seriosi. Pana intr-un anumit punct.

| Monyyyyy explică (pentru aXy99):

In cât timp aduc comanda?

| Monyyyyy explică (pentru aXy99):

Trimit mesaj cu o zi înainte?

| aXy99 a răspuns (pentru Monyyyyy):

Iti trimite curierul mesaj inainte sa ajunga.
Depinde de comanda. In cateva zile daca au produsul pe stoc.

| Monyyyyy explică (pentru aXy99):

M-au sunat azi și mi-au zis ca ajunge azi mâine sau poimâine.Eu sper ca va ajunge mâine adica da mesaj și înainte sa ajungă? gen in fata blocului sau ceva? Nu as vrea vineri sunt tare ocupata

| aXy99 a răspuns (pentru Monyyyyy):

Iti da mesajul cuierul cu 5 minute inainte sa ajunga.

| Monyyyyy explică (pentru aXy99):

Hey mi-a adus doar un produs, am comandat 2 la cine sa sun? la doamna care mi-a zis ca și pus comanda nu raspunde