| Alexandra12399 a întrebat:

Am comandat un tricou prin posta si nu am buletin... Cu ce as putea sa il scot? Se poate cu [,] carenetul de note? happy
FUNDA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, roaga unu dintre parinti sa mearga la posta cu buletinul lor happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Nu

| Maiiiaaa a răspuns:

Eu stiu ca nu, dar de ce nu l-ai trecut pe numele unuia dintre parinti? Poti sa te duci sa intrebi la posta, dar nu cred.
PS: nu se pune virgula intr-o ''cacofonie'' laughing

| Alexandra12399 explică (pentru Maiiiaaa):

Deci daca nu am buletin nu pot scoate un colet... straight face
Trebuie sa gasesc ceva thinking

| Maiiiaaa a răspuns (pentru Alexandra12399):

I-ai dat funda pe degeaba. daca pachetul e pe numele tau, cum naiba sa se duca maicta sa-l scoala? e ca si cum s-ar duce fratimiu sa ti-l scoala.