| andreiutza_4385 a întrebat:

Am cont pe lady popular...cum fac rost de diamante si bani daca sa zicem mai am nevoie?

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Diamante nu poti face rost decat trimitand un Sms la nr de acolo, si dai cativa euro, depinde de cati diamanti ai nevoie.
Si bani : pai daca esti la nivelul 2 cred, poti merge sa flirtrezi in discoteca, si iti gasesti un iubit, iar acela iti poate da bani. Si te poti inscrie la un curs de bucatar, pentru nivelul 2 sau 3, apoi devi bucatar. Spor la joc!

| maria98 a răspuns:

Diamante poti primi la buticul misterios sau in ziua 100 de joc(gratis), in ziua 100 primesti 200 diamante.