| Mynna a întrebat:

Am cosuri si nu stiu cum sa scap de ele.Nu e acnee! Ma puteti ajuta cu cateva remedii naturale ....multumesc!big grin:*

3 răspunsuri:
| Myhn3aOfficial a răspuns:

Mergi la farmacie si ii ceri un unguent pe nume Floucinoron si in fiecare seara dupa ce iti faci dus te dai cu el pe fata faci asta cam o luna si dupa vei scapa incet incet de ele.winking..Bafta!

| blueangel99 a răspuns:

In prima faza, ai putea incerca sa iti storci cosurile. Nu te speria, ca desi vor ramane semne, alea vor trece
Spala-te pe fata cu Clean&Clear in fiecare seara. Da rezulatate inca din prima zi.
Daca nu vrei sa storci cosurile, ai putea incerca sa le dai cu pasta de dinti, ca se vor dezumfla.
Bafta!

| Mynna explică (pentru Myhn3aOfficial):

Mama e asistenta medicala esti sigur/a ca e de folos?