Am dat drumul la votarea userului anului 2021

Știm, știm că ne-am lăsat așteptati, însă momentul a venit!

Am dat drumul la votare și o puteți face până pe 28 februarie, ora 23.59. Au fost multe propuneri, însă cei din lista sunt aleși luând în calcul nu doar activitatea și implicarea lor, ci și criterii ce țin de atitudine, respect, exprimare etc.

Ce e important:

– puteți vota doar dacă aveți cel puțin 50 de răspunsuri și 15 zile pe site. Altfel, secțiunea apare în cont cu mesajul: “Ne pare rău, dar încă nu poți vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de răspunsuri validate și 15 zile de la crearea contului. Dacă atingi numărul de răspunsuri până pe 6 ianuarie, vei putea vota și tu.”

– fiecare utilizator eligibil poate vota o singură dată, un singur utilizator;

– votul este secret;

– numele utilizatorilor din secțiunea de votare sunt afișate aleatoriu, în altă ordine la fiecare logare;

– valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

până în 100 de răspunsuri – 1 vot = 1 punct

100 – 500 de răspunsuri – 1 vot = 3 puncte

500 – 1000 de răspunsuri – 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de răspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Succes tuturor!

L.E. Userul anului este ....supadeceapa. Felicitari!

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regis merita nominalizarea

| cristi202 a răspuns:

Pe cel ce va fi ales, il vom sti cu totii. Ma intreb insa cine va fi "outsider-ul", cel care va fi dupa, care ar fi fost daca nu era cel ales. Pe acela probabil nu il va stii nimeni, desi va fi fost pe-aproape.
happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu de ce nu sunt pe lista?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

NoTurbinaNoGood jos palaria

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuia sa fiu si eu pe lista

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vergenica stii cum se spune,, Multi chemati, putini alesi''
faptul ca ai fost propus, nu te-a facut eligibil pentru liste.Sunt anumite criterii, probabil nu te-ai incadrat.

| RAY a răspuns:

Votat, Mosotti un om deosebit, realist, sincer, serios, de încredere

| Violleta2022 a răspuns:

Succes celor nominalizati!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stati putin... cum adica ati tinut cont de criterii ce tin de respect si atitudine si Jassmina e acolo totusi?

Adica nu cred ca sunt raspunsuri mai arogante si mai cu lipsa de respect decat ale ei... dar e ok, oricum voiam sa renunt la activitatea de pe TPU avand in vedere spamul care apare in ultima vreme pe aici. Poate daca iese Jassmina userul anului e semnul ca trebuie sa ma las de TPU...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu o aleg pe Flores de mayo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam mare lista, avand in vedere ca...
dar mai bine nu mai zic nimic thinking

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Motanel îți dau voie sa te exprimi liber, astea au fost propunerile userilor TPU

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da... dar nu tin neaparat sa fac asta. Nu prea imi plac lucrurile astea big grin

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Fii liber în exprimare ai fii vrut sa fii și tu acolo? De cine nu îți convine ca e?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu laughing
Imi convine de toti, normal. Ma bucur ca lumea este inca activa happy

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Îmi cer scuze de spam,fii și tu omule asumat,sincer,nu îmi convine ca e x pentru ca, eu nici numai pot vedea lista ca am votat deja,de exemplu,mie îmi place latura rațională a lui mossoti și îl respect pentru asta,dar nu prea iti arata latura emoțională,mie nu îmi place latura mea impulsiva, compulsiv și as vrea sa fiu ca el, nu jignești pe nimeni dacă te exprimi civilizat motănel, mie îmi poți spune ca sunt rasist, accept asta

| MustarIute a răspuns (pentru DoarBogdan):

De ce te ascunzi? De ce nu spui ce gândesti până la capăt? De cine ți-e frica? Nu îți fie frică că îți strici imaginea nu ai una buna oricum

| DoarBogdan a răspuns (pentru MustarIute):

Dap, ai ghicit.

| MustarIute a răspuns (pentru DoarBogdan):

Numai Drimmero e mai antipatic decât tine pe site-ul asta
.rolling on the floor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia te uită!
Felicitări, Supică! ❤️‍

| LoveSleep a răspuns:

Eu nu pun stampila pana nu vad trandafirul.

| floresdemayo a răspuns (pentru LoveSleep):

rose

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

rolling on the floor sper sa nu fie prea tarziu! AMR 2 ore!
am votat si eu acum cateva minute, dar votul e direct, secret si liber exprimat!

| VoidEternal a răspuns:

Daca tot s-a terminat votarea poate ar fi o idee sa nu mai fie pinn-uita postarea in categoria de adolescenti. Numa' zic.

| Lukasssz a răspuns:

Eu!

| Elena9328 a răspuns:

Ma votez pe mine.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Și cine a ieșit?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

1. Supadeceapa - 148 pct
2. halogen001 - 122 pct.
3. Jassmina - 112 pct.
4. Salontanul - 89 pct.
5. Floareasoarelui26 - 80 pct.
6. Mossoti - 72 pct.
7. darrio2007 - 59 pct.
8. GabiDumitrescu -50 pct.
9. NoTurbinaNoGood - 40 pct.
10. mihai69 - 40 pct.
11. sabin89 -36 pct.
12. doctorandus - 30 pct.
13. cristi202 - 24 pct.
14. anoming - 14 pct.
15. Oființă - 13 pct.
16. regis - 13 pct.
17. Emma30555 - 5 pct.
18. Furnicuta000 - 5 pct.

| Strwberrs a răspuns:

Multumim mult! majoritatea deja au votat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Strwberrs):

Cum s-a votat daca abia acum s-a dat drumul? Cea ce stii tu au fost nominalizarie.Din aia au fost alesi cei elibili, care intrunesc anumite criterii!
votezi aici
https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/

| Strwberrs a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nenea...am votat deja;-;

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Strwberrs):

PE postarea administratiei, cred! doar acolo se pune!

| CristianPetre2002 a răspuns:

Hmmm ok

| CristianPetre2002 a răspuns:

Bro ruy de ce mi ai dat block

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Si ce pot face cu punctele?

| Ella66 a răspuns:

Imi e indiferent. Sa iasa ala care e mai bun

| cumatrul a răspuns:

Eu