| ionutionut333 a întrebat:

Am dat prea multe cereri pe Instagram și am luat bloc, dar am luat Block de mai multe ori, dar acum chiar nu mai scap de el. Vreau sa mai dau câte o cerere la prieteni și nu mai pot.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sorry, ai fost blocat definitiv înseamnă.
Acum ca mai citesc odata, cred ca block-ul permanent a venit după 3 blocari, nu?
Atunci clar nu mai ai ce face.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuie să aștepți un timp.

| LPCTSTR a răspuns:

Administratorii te-au detectat ca faceai spam, deci te-au blocat din a mai face spam, destul de logic, nu?
Acum ar trebui sa astepti 1-3 zile si sa speri ca nu ti-au blocat definitiv activitatea.

| ionutionut333 explică (pentru LPCTSTR):

Cred ca aștept de 3 săptămâni

| LPCTSTR a răspuns (pentru ionutionut333):

Sorry, ai fost blocat definitiv înseamnă.
Acum ca mai citesc odata, cred ca block-ul permanent a venit după 3 blocari, nu?
Atunci clar nu mai ai ce face.