| Kta91 a întrebat:

Am de facut la romana o compunere despre ce hobbie am si nu am nicio idee despre ce sa scriu.cva idei?

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Pai,gandeste.te la hobbie.ul tau si incearca sa pui pe hartie tot ce simti cand te gandesti la el
De exemplu:
Pasiunea mea este dansul pe care il consider ca un fel de dialog intre doua persoane.Limbajul trupului este pus cel mai mult in evidenta si fiecare pas facuta pare o noua replica pentru partener.Ritmul iti inunda corpul parca facandu.l sa se miste. Dansul pentru mine este o arta, arta de a stii sa raspunzi provocarii partenereului si nu voi renunta niciodata la pasiunea mea.
Ceva in genu`, bine poti sa dezvolti.
~>Take careee`!

3 răspunsuri:
| eXTREMS a răspuns:

Despre.stylist.

| licurici13 a răspuns:

Despre inot (asta daca iti place).Si spui cand si unde inoti, de ce iti place, cu cine inoti ...etc

| edialexandru97 a răspuns:

Scri si tu despre ce te priecepi.