| anonim_4396 a întrebat:

Am de luat un cadou pentru un coleg de la munca pentru Secret Santa.
Dacă era o colega imi era mai usor sa aleg cadoul.
Am inteles de la colege ca ele cumpara chestii cu motive de craciun, cani, șosete bijuterii, dar au de facut cadouri pentru fete nu pentru baieti. Eu nu pot sa ii iau cana colegului meu. Dati-mi idei, va rog.

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O cutie de bomboane, o trusă de șurubelnițe, o sticlă de vin.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Bomboane, dulciuri, ornamente de craciun, o camasa, parfumuri, un ceas de mana, sau ceva practic.