| justanotherprettyface a întrebat:

Am descarcat camp rock 2 si cand incerc sa il deschid imi apare windows media cannot support this file. the player can not support the file type or might not supprt the codec that was used to compress the file. ce3 sa fac?

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Descarca MPF(MPlayer frontend); mie imi citeste cam orice format.

| aura_1762 a răspuns:

Nu stiu de ce nu iti merge dar mai bine astepti pana pe 18 septembrie ca sa-l vezi ca poate iti bagi virusi pe calculator sau alte chestii da? fundita@ plz

| YoRapBoy a răspuns:

Pai cred ca e xvid si nu merge pe media player doar daca ai codecul, care se poate download, sau iti scoti VLC media player pentru ca pe ala merge cam tot...big grin