| UchihaShisui88 a întrebat:

Am descarcat gta vice city si dupa ce dau finish la instalare imi apare asta The wrong volume in in the drive.PLeas insert volume GTA_Vice_City into drive F:. ce sa fac ca nu stiu dau funda pentru un raspuns detaliat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Alexaa009 a răspuns:

POI nu mai descarca jocuri asa pentru ca ar putea sa ei teapa si sa aiba si virusi daca nu ai program de virusi nai sanse doar daca asa pe care folosesc si eu un program de jocuri iti da ei jopcuri tu dai doar pe o sageata ce o descarci adica descarci jocul si il joci doar ca timpul de jucare a unui joc e de 60 de minute o ora adica daca iti expira timpul nu ai ce face iti alcegi jocul daca vrei programul add la messs:euirinuk vb pe el funda?