| iiSceneXX a întrebat:

Am descarcat Sims 3 Reloaded de pe internet, si acum imi apar doar arhive. Nu stiu ce sa fac. Am cautat instalu intre ele, dar nu este. Am descarcat Daemon tools, dar nu ma ajuta cu nimic. Nu gaseste imagini ca sunt doar arhive. Ce sa fac? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| LRO a răspuns:

Scoate ce e in arhiva, pune tot pe decatop sau unde ai loc... dupa cauta imaginea si pune-o in daemon tools, daca e ceva.bin sau ceva ce nu merge in daemon tools dar esti sigur ca e imagine incearca si power iso e mult mai bun... daca ai nevoie de mai mult ajutor ma gasesti la ervin.szasz@yahoo.com

1 răspuns:
| LRO a răspuns:

Am rezolvat