| stefan24123 a întrebat:

Am doua usb-uri ce functioneaza la calculator, si imi pot conecta decat mouse si tastatura intrebarea este daca la usb-ul de la router imi pot conecta un hard disk extern sau daca imi pot face eu niste usb-uri externe.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Poti conecta un hdd extern adica sa faci un fel de NAS (network attached storage) pe care il accesezi prin FTP (file transfer protocol). Gasesti tutorial pe net cum sa configurezi asta. Din pacate nu prea poti face altceva cu el.

| stefan24123 explică (pentru danutzu96):

Imi poti da un link?

1 răspuns: