| TabooR a întrebat:

Am facut o mare prostie din greseala am sters placa de sunet si acum nu stiu dc nu mai mere s-o instalez plzz ajutor dragosvip@yahoo.com sau lasati un com...

Răspuns Câştigător
| JeRo a răspuns:

Uite de aici poti lua everest http://www.softpedia.com/......tion.shtml si daca nu sti sa il folosesti cauta un tutorial pe youtube.
Succes!

2 răspunsuri:
| JeRo a răspuns:

Foloseste programul everest pentru aflarea tipului placii de sunet si apoi downloadeaza programu de instalare din nou.

| Anonim_9392 a răspuns:

Pai incearca un registry repair ceva asta in cazul in care doar ai sters driverele si nu le-ai dezinstalat... Totusi daca nu incearca un program de instalat drivere gen Uniblue Dirver Scanner si poate merge cu acel program happy