| CocosEcoco a întrebat:

Am facut o sgarietura in tabla alba de la scoala si nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand sa-ti recunosti vina in fata diriginteisi ea va discuta cu directorul scolii, ce va trebuii sa faci.

| Hyperion7 a răspuns:

Atât timp cât nu e semnificativ vizibilă (gen daca nu se vede foarte bine)…treci peste, dar daca ți se spune ceva...vei fi nevoit să plătești tabla până la urmă, dar nu cred că se pune problema așa...din moment ce la mine la școală tabelele au cratere și nu zice nimeni nimic happy
Ca sa vezi ce colegi copți am, se băteau cu pumnii în tablalaughing

| ReddY25 a răspuns:

Well,dacă e cv grav la medic, altfel acasă cu bandaje, apa oxigenata, etc

| alexandru3107 a răspuns:

Acoper-o cu acuarela alba.