| curiosul122 a întrebat:

Am facut recent o reclamatie cuiva care mi-a furat un videoclip. Am pus linkurile gresite, si se spune ca daca folosesc in mod abuziv iau delete la account, voi primi ceva sau nu? Exista un mod de a retrage?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cazul Youtube era posibil un later-edit la acel mail trimis, cu linkurile corecte.
La prima abatere nu se suspendă niciun aspect din cont, dar la numeroase abateri este posibilă suspendarea temporară sau totală a contului.
Se poate retrage reclamația, dacă asta vrei, doar trimiți un alt mail.