| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Am facut si noi, faza aia, ca tragi un biletel cu numele unui coleg de clasa, si trebuie sa i cumperi un cadou big grin, ce cadou credeti ca ar trebui sa i cumpar unei colege? Mentionez ca suntem in clasa a 9a big grin. Fundaa!:*

1 răspuns:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Oawrolling on the floor si noi fix acelasi lucru am facut azi laughing si eu trebuie sa-i cumpar un cadou unei colege ale mele si cred ca ii voi lua o bratara ( mai alea ca la noi a pus si o limita de pret - 15 lei ) chair trebuie sa si lasam pretul ca sa vada daca nu am depasit rolling on the floor

in fine. ai putea sa-i iei ceva simbolic, ceva prostioare de-alea de craciun, un plus daca-i place, o esarfa thinking

nu prea am idei acum da cam pe la astea s-ar rezuma cadourile asa intre colegi big grin

succes!