| abcddcba a întrebat:

Am facut un cont de Instagram pe care pun citate, am vreo 22/23 de postari cu citate si cresc foarte foarte greu, chiar daca dau sute de followuri
Am undeva la 70 de followeri si 10-15 like uri pe poza
Ce saa fac sa cresc repede?

Răspuns Câştigător
| Alexandraalex24242 a răspuns:

Ar trebuii sa postezi content cât mai de calitate și sa le spui prietenilor tai sa reposteze postarile tale la story urile lor, pentru cât mai multe views și like uri! Cere promovari! Sper ca te am ajutat!

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să crești peste noapte numarul de urmăritori, postează des și vei vedea și rezultate.