| 10msn a întrebat:

Am facut un vaccin anti tuberculoza si acolo unde mi-a facut vaccinul s-a inrosit, asta inseamna ca am tbc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei,daca se inroseste ai tbc, dar nu e garantat, poate te-a muscat vreun purice sau tintar, orice e posibil, deci mai bine pleaca la medic. Sper ca nu e nimic grav.Sanatate!

| tsal24 a răspuns:

Ar fi ciudat sa fii facut tbc din cauza vaccinului, nu crezi?

| xMariiii a răspuns:

Buna. Nu este neaparat..totusi eu cred ca esti sensibil ai o alergie sau poate o ciupitura..sau inca nu si a facut efectul si e inca de curand. Oricum sanatate!