| Floryn69 a întrebat:

Am fost blocat pe facebook timp de 30 de zile si cand mai aveam 15 zile mi-a aparut asta :Ai continuat să trimiţi cereri de prietenie unor persoane pe care nu le cunoşti, chiar dacă ai fost avertizat. Trimiterea cererilor de prietenie către persoane pe care nu le cunoşti este împotriva Condiţiilor Facebook şi poate fi considerată hărţuire. Dacă nu te opreşti, este posibil să-ţi fie blocat definitiv accesul la caracteristica de trimitere a cererilor de prietenie.
Cum asi mai fi putut eu sa trimit cereri de prietenie daca erea blocat. Cum aflu pentru cat timp mai sunt blocat?

1 răspuns:
| Loveisinthevodka a răspuns:

Trebuie să aștepți. După vreo lună poți trimite cereri de prietenie din nou. Ți-a apărut chestia aia, pentru că ai încercat de multe ori să vezi câte zile mai ai până ce poți trimite din nou cereri de prietenie, zic și eu. Succes! :*