| popoviciisa a întrebat:

Am fost cu un baiat acum 4 luni si nu pot sa il uit e la aceeasi scoala cu mine si eu i-am dat papuci . acum el nu mai vrea nici sa vrb cu mine si mi-a dat ignor pe mess si fb si eu as vrea sa discut cu el si sa ramanem prieteni dar el nu vrea! Ceasi putea face?
P.S. e cu un an mai mare decat mine el are 12 eu am 11

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi frumos ca dupa o relatie, respectivii sa ramana intr o relatie de prietenie, in cazu tau nu stiu tu ce ai putea face daca el da dovada de lipsa celor 7 ani de acasa[scuza mi expresia]

| AlinKun a răspuns:

Nu prea ai ce sa mai faci daca i-ai dat papuci acum e prea tarziu
mai lasa-l asa un timp si incerci iar peste cateva luni