| marianaaa2938 a întrebat:

Am fost impreuna timp de 2 luni. el e unul dintre cei mai buni prieteni ai varului meu. dupa ce ne-am despartit a inceput sa vb unul cu altul destul de urat. acum aproximativ 1 luna jumate. am vazut ca ii spunea varului meu ca ii mai place de mine mult. chiar mi-a dat si de inteles. e foarte orgolios si asteapta sa fac eu primul pas. insa nu mai sunt dispusa sa fac acest lucru. si as dori intr-un fel sau altul sa ma razbun pentru tot ce mi-a facut! help.

Răspuns Câştigător
| faranume a răspuns:

Esti sigura ca nu-ti mai pasa de el niciun pic?batting eyelashes
Daca u zici ca nu merita ...nu merita!
Dar gandeste-te bine... poate sh u esti cam orgolioasatongue... Daca isi doreshte intr-adevar sa va impacati va face el primul pas...fii sigurahappy
Dar daca el ar face primul pas u l-ai accepta?

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Mai bine nu-l mai baga in seama

| kitty_8919 a răspuns:

De ce sa te razbuni ce ti-a facut? daca ti-a facut ceva rau mai bine ignora-l ca asa se av simti cel mai prost ii cea mai buna razbunare

| giovana a răspuns:

Nu te razbuna. Ignora-l, doare mai tare!

| Jupiter a răspuns:

Ce ti-a facut?

| pisoias a răspuns:

Nu te gandi la razbunare. Daca nu mai simti nimic pentru el uita-l. Daca insa te mai gandesti la el, il mai iubesti gandeste-te bine, dar oricum lasa-l pe el sa faca primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te razbuni pentru ca ti-a vorbit urat? Eu zic ca nu merita. E un mitocan, de ce sa te cobori tu la nivelul lui?

Daca ai observat ca inca te mai place, daca vrei neaparat sa i-o platesti...iesi cu alt baiat...sau roaga-ti un amic sa se prefaca cum ca ati fi impreuna, sa te vada cu el, sa-l faci gelos

Mai bine ar fi totusi sa te arati indiferenta, sa-i arati respectivului ca nici macar nu te-a deranjat atitudinea lui, sa-l ignori pur si simplu, sa-l faci sa-si dea seama ca n-a insemnat nimic pentru tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar... ti-a facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigei doua-n nas dracul sa-l ia mama lui de mare dobitoc.Cum si-a permis?

| marianaaa2938 explică:

Well. si mie imi mai place de el, unfortunately, nici nu mai stiu ce sa mai cred. n-am mai vb cu el de vreo 3 saptamani. si zilele astea chiar mi-a lasat offline ca vrea sa ne vedem! anw eu nu mai fac primul pas. daca vrea sa faca el. dar nu stiu daca sa ma impac cu el sau nu, daca ar veni vorba despre asta! trist, i know. pe o parte vreau ca i like him. dar pe alta nu, cand imi aduc aminte de niste vorbe de-a lui., certuri de-ale noastre! god. it. s so hard