| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la dentist si a spus ca radacina nu va fi atinsa dupa care zice woops ti-am atins radacina si mi-a scos-o la dintele frontal, dupa care din greseala imi roade cu un instrument alt dinte si zice ma scuzi din greseala si mi-a facut foarte prost dintii si e o dezordine in gura mea plus ca trebuie sa plec si luni sa imi faca mai departe si am platit 150 euro pentru 2 dinti.

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Aparent ori e un stomatolog foarte prost ori e un stomatolog care cauta sa-si mai scoata un ban in plus de pe urma unui pacient!

dar in primul rand vreau sa te intreb ce ai vrut sa-ti faci la dinte sau care a fost problema ta de ai ajuns la stomatolog?
ca prin cuvantul "necalitativi" inteleg ca este vorba despre plomba sau ma insel si e vorba de coroana dentala sau implant?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la alt stomatolog, unul care știe să își facă meseria.

| Sofer a răspuns:

Neatent omul. Ar trebuii sa își repare greșeală pe gratis.