| Alesiiiiiiia a întrebat:

Am fost la o petrecere la o cabana si când trebuia sa ne culcam m-am dus in camera mea si după a venit un prieten si m-a intrebat dacă poate sta lângă mine pentru ca el nu avea unde sa stea, eu am acceptat. După câteva minute m-a luat in brațe și am dormit asa. Credeți ca va bârfi sau ca va spune ca s-a întâmplat altceva?

2 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Mai degraba ar trebui sa te intrebi de ce a dormit cu tine in brate. Pentru ca ori te place, ori asa e obisnuit sa doarma, cu ceva/cineva in brate. happy
Depinde de caracterul lui. Dar tu nu-i baga in seama, orice ar zice, doar tu stii adevarul.

| eckblume a răspuns:

Fiecare om are comportamente diferite. Daca e neserios in general, atunci e posibil sa spuna minciuni. Deja il privesti suspicios si baiatul probabil nu are niciun gand sa te vorbeasca de rau.
Fii sigura pe tine. Adevarul doar tu si el il stiti. Nu sta cu frica de ceva va zice lumea. Problemele/neintelegerile se discuta fata in fata.