| Razvan342 a întrebat:

Am fost la Ocna Sibiului si am vazut o ospatarita frumoasa la terasa Perla Ocnitei https://www.facebook.com/terasaperlaocnitei/
stie cineva cum o cheama?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu nu vad pe nimeni care sa coincida.

| Razvan342 explică (pentru LPCTSTR):

Pai pe pagina terasei nu apare persoana respectiva

| LPCTSTR a răspuns (pentru Razvan342):

Pai si tu cum vrei sa-ti spun numele femeii daca nu stiu cum arata? Vrei sa sparg in lista cu angajati sa-ti spun numele sau ce?

| Razvan342 explică (pentru LPCTSTR):

Pai nu frate, dar iti dai seama si tu ce este o femeie frumoasă si una urâtă nu?

| Razvan342 explică (pentru LPCTSTR):

Cam 1,65, parul brunet prins in coada si un tricou alb, pantaloni negri