| Totulll1998 a întrebat:

cryingcrying Am fost proasta ca am acceptat sa ma intalnesc cu el.Sa vedeti ce s-a intamplat.Acum cateva zile am fost la nunta unei versisoare si fostul meu care m-a lasat pentru alta si pe care il iubeam si il iubesc enorm mi-a dat mesaj dupa 8 luni sa ne intalnim si ca proasta am zis da si el era putin beat si a avenit, ne-am pupat am vorbit si apoi am vorbit prim mesaje pana a ajuns acasa si mi-a zis ca vorbim maine.A doua zi i-am dat mesaj si nu a raspuns, a treia zi la fel.Am pus-o pe o fata sa vorbeasca cu el si i-a zis ca nu a vazut mesajele(el sta cu fost alui care l-a lasat pentru altul in casa, el are apartament si ea sta la el cu chirie).Su cand in sfarsit mi-a raspuns l-am intrebat daca ne-am impacat si a zis ca se mai gandeste.Au trecut doua zile si nu mi-a raspuns.Ce sa fac? Ma gandesc iar la el intruna!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa l lasi balta, in seara cand era ametit de alcool si a adus aminte de tine iar a doua zi te-a si uitat

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai fa ce simti ca e mai bine. Nu stiu ce sa zic. acum daca te va mai lasa pentru altele nu cred ca trebuie sa mai suferi iar dupa el. uite daca te intreaba sau iti zice ca inca mai sunteti impreuna eu zic sa renunti si sa il uiti. dar daca tu simti ca inca il mai iubesti si esti sigura ca veti avea o relatie buna spune-i da. Mult noroc!kisswinking papa

| DennySa660 a răspuns:

Multumesc pentru sfaturi si scuza-ti-mi greselile

| delia_6094 a răspuns:

Daca te.a lasat pentru alta inseamna ca o va mai face cum pune ochii pe cineva.Scoate.l din contacte si incearca sa gasesti pe altcineva care chiar te merita.
Daca totusi chiar il vrei, trateaza.l cu indiferenta. Spre exemplu daca el zice: "Da, vreau sa ne impacam" tu ii zici ceva gen: "Mda..eu nu prea..nu stiu." Baietilor nu le plac fetele insistente.
Parerea mea este sa il lasi impace si sa cauti pe altcineva, asta ca sa nu te raneasca din nou si sa suferi.
Sper ca te.am ajutat happy

| anghelniuta a răspuns:

Salut as putea sa-ti dau doar un sfat lasa-l si incearca sa-l uitii dac ai si te impaci cu el vei fii o proasta si el te va lasa iar pentru alta fii sigura, a facut-o odata o va mai face din nou si chiar daca il iubesti asta nu-i normal sa se foloseasca de tine, esti fata meriti mai mult mergi mai departe si bagati picioru in el viata ta continue, insa e alegerea ta sa fiii folosita din nou sau sa ridici capul sus si sa mergi mai departe, sunt sigura ca se va gasi un baiat care merita iubirea ta si care te va iubi cu adevarat si atit, insa deciziea ee a ta, bafta scumpo.