| edytzzu11 a întrebat:

Am găsit o aţa albă cu nod la cap in paine.
Oare are legatură cu lucruri oculte?
A da, nu ştiu dacă are vreo legătură dar până sa gasesc aţa cu vreo 2 3 ore inainte eram pe afară şi am inghiţit o gâză, cred ca era un ţânţar sau ceva de genu

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Starea de rau se datoreaza, cel mai probabil, faptului ca te-ai gandit imediat ca ti s-au facut vraji si ti-ai autoindus starea aceasta. Probabil ata aceea a ajuns acolo accidental, in procesul de pregatire a painii. S-au gasit obiecte si mai ciudate si nepotrivite in paine si in alte alimente. Cat despre insecta inghitita, nu ai ce sa patesti si nu are legatura cu starea de rau. Ocupa-te cu alte activitati si vei vedea ca te vei simti mai bine.

| edytzzu11 explică:

Si dupa a inceput sa ma doara capul....nu stiu daca este din cauza asta sau mi-am indus singur ideea asta in subconstient