| freeto3 a întrebat:

Am gasit sa cumpar un iphone 32 gb cu 150 lei da nu-i merge toch screen...Cat costa un toch?

2 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Iti spun sa nu te aventurezi in chestia asta, crezi ca cel care il vinde nu il putea repara? costa mult unul original si schimabtul banuiesc ca iaramai mult de 1 mil. Apropo e foarte riscant sa il duci la service gsm, cel mai bine e sa il trimiti la Apple. Si asa informativ ne poti spune ce generatie e iphone-ul?
Asta e sfatul meu, tu faci ce vrei, eu am cumparat recent un ipod touch de 32gb cu 5 mil, si asta e un pret bun; pentru un iphone de aceeasi capacitate pretul ajunge la 8 mil. Deci...

| MyNameIsEarl a răspuns:

Un touch pentru iphone poate incepe de la 200 lei pana la 400 lei big grin