| anonim_4396 a întrebat:

Am împins-o pe gagica mea și i s-a rupt un dinte gen dar nu voiam să se întâmple. Doar că acum nu mai vorbește cu mine

16 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ce mai cadou de Sf. Valentin...

| Andreeush a răspuns:

Și la ce te așteptai după cele întâmplate?
E normal să fie supărată fata.

| PainTech a răspuns:

Pai și nu are motive să fie supărată?

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru Andreeush):

Pai știu dar nu puteam să știu că o să cadă... gen am făcut-o doar pentru că eram nervos dar nu voiam să o lovesc

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru PainTech):

Păi nu pentru că nu am lovit-o intenționat... nu puteam să știu că o să cadă

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru aXy99):

Lol laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Problema principala nu e ca nu mai vorbeste cu tine si ca i s-a rupt un dinte ci ca ai impins-o! Si scuza-ma dar cu cata ura si putere sa impingi pe cineva de ajunge sa isi rupa un dinte? In locul ei te reclamam la politie
Nu conteaza ca ai vrut sau ca nu ai vrut, conteaza ca ai facut

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru Furnicuta000):

Si atunci vrei sa spui ca oamenii nu au voie sa greșească?

| llleo a răspuns:

Faptul e consumat, n-am să te cert pentru ce ai făcut. Probabil că conștientizezi și tu faptul că ai greșit. Nu e nevoie să-ți fac capul calendar.
Privitor la ce ai scris, ideal ar fi să-i ceri iertare. În caz că n-ai făcut asta încă.
Spor.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Nustiucenumesapunn):

Adica ai impins-o din greseala sau cum? Da-mi voie sa nu te cred. Si daca te referi ca ai impins-o la furie dar nu ai vrut si iti pare rau, ASTA NU E GRESEALA, A FOST CU INTENTIE! Nu va mai dati loviti ca nu sunteti, nu avea cum sa isi rupa un dinte din greseala, asuma-ti!

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru Furnicuta000):

Pai normal ca am vrut sa o împing dar atunci când împingi pe cineva nu poți sa știi dinainte ca o sa-și rupă un dinte sau ca o sa cada pentru ca nu vezi in viitor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si "GEN" ce ne intrebi?

| Nustiucenumesapunn a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai acum întrebarea nici nu mai contează

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Nustiucenumesapunn):

Si asta am zis, ca e mai grav ca ai vrut sa o impingi si ca ai impins-o decat ca i s-a rupt un dinte. E fata desteapta daca nu mai vorbeste cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Si nu ti s-a cerut sa-i platesti reconstructia dintelui?
De orbit chiar nu ar mai avea ce vorbi cu tine, fiindca nu pari a fi un om normal, daca te pretezi sa lovesti o fata, incat sa-si sparga dintii.

| CleanHeart a răspuns:

Bine face fata.