| SoreSori a întrebat:

Am inceput sa fac abdomene pentru ca vreau sa "scap de burticalaughing". Intrebarea mea este cam cate trebuie sa fac si de cate ori pe zi pentru a avea rezultatele dorite cat mai repede.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Iubitul meu a incercat sa scape de buctica cu abdomene dar in afara de ele a trebuit sa faca si alergari.

| SoreSori explică (pentru wolder):

Cate abdomene facea si de cate ori?

| wolder a răspuns (pentru SoreSori):

La inceput cate 30, eu faceam cam 20. apoi ajunsese si la 100 dar lua pauze. ture de cate 20 cam de 5 ori pe zi. facea si excese 200 dar mi se pare exegerat

| SoreSori explică (pentru wolder):

Da..deci ai facut si tu?

| wolder a răspuns (pentru SoreSori):

Da, dar am renuntat rapid, febra musculara si-n plus am scolioza si era prea mare efortul, la mine au aparut durerile de coloana.

| SoreSori explică (pentru wolder):

Aa. Ok. Multumesc oricum de raspuns.:*

| Ioana300 a răspuns:

Pai artrebui sa faci cat mai multe pe zi ce trece adica, daca tu poti safaci 10 maine ar trebui sa te straduiesti sa faci 11 si tot asa cate poti, fara sa te fortezi