| caty17 a întrebat:

Am incercat sa-mi bag internet gratuit pe telefon la orange.Am sunat la *100# am accesat tot dar la sfarsit mi-a trimis mesajul,, serviciile mobile de date prin GPRS/EDGE au fost activate. Tarif national per mb :0.9 eur/mb. Ce am gresit? Cum pot dezactiva op. Zicet explicit please. Dau funda mare.

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

Ala a fost tariful atunci cand l-ai activat...stai linistita nu platesti nimic ai MBoh go onhappy(am net de cam un an pe telefon de la Orange)

1 răspuns:
| caty17 explică:

Ms alinitza pentru raspuns.Mi-ai ridicat o piatra dupa suflet