| socipath63092 a întrebat:

Am înjurat o profa pentru ca m-a făcut idiot fără viitor.Cine a gresit? Eu cred ca ea

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Amândoi a-ți greșit.
Ea nu trebuia să te jignească.

| SilentRain a răspuns:

Doamna baba, ea are o școală terminata și o vârstă nu ar trebui sa jignească copii
Și nici ce ai făcut tu nu e frumos

| socipath63092 explică (pentru SilentRain):

Profesorii sunt comuniști, jegoși și se cred ultimii zei de pe pământ.sa nu mai spun ca ei au idei învechite și sunt și indoctrinați

| crud a răspuns:

Profesorul are o educatie in acest sens, are niste principii de conduita pe care, se pare ca aceasta doamna le-a incalcat. Nici tu nu ai fost elegant in exprimare si, in continuare, nu esti. Din chestia asta amandoi ati iesit nervosi; ea nu a stiut sa se poarte ca un pedagog si ti s-a adresat fara respect, tu nu ai stiut sa acorzi macar respectul cuvenit varstei sale. Din punctul meu de vedere, cele mai multe rele se datoreaza lipsei de respect.