| Etro a întrebat:

Am înțeles ca azi s-a pus lege ca nu putem ieși afară. Daca ies in curte are ceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s-a pus azi nicio lege. E de miercuri deja. Si da in curtea ta privata poți

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să așteptăm noua ordonanță. Este vorba de ieșirea în locuri publice unde te poți infecta sau poți fi infectată de către alții, nu în curtea ta.

| Andreeush a răspuns:

Evident că poți ieși în curte.

| RaAlexandra a răspuns:

Probabil diseara se va da un alt ordin militar pentru scenariul 4. Poti iesi in curte fara nicio problema, dar nu iesi pe strada