| g3orgy a întrebat:

Am inteles ca se poate decoda si telu free cum reusesc am un samsung j700 careva ideei? >:

4 răspunsuri:
| aiurea231223 a răspuns:

Poti sa iti lipesti tot felul de modele pe el sa ii agati la fel tot felul de chestii sa ii cumperi o husa draguta is multe metode in care poti sa-ti personalizezi telefonul. Eu de exemplu am agatat de telefon o pisicuta albastra pufoasa si arata bine tongue

| g3orgy explică:

Bebemic223 hey nu ma refeream la asta ca mi l-am personalizat eu prin decodat m-am referit ca merge doar intr-o retea. intelegi? smug