| ValulVerde a întrebat:

Am intrat la liceul de arte Focsani și m-am razgandit si vreau la Gheorge Asachi pe turism si alimentatie, stiu ca trebuie sa dau niste teste ca sa ajung acolo, dar nu stiu la ce, îmi poate spune cineva? Si mai stiu ca e si ceva legat de media din primul semestru, daca am media mai mare decat cu cea cu care se intra acolo nu mai trebuie sa dau testele? Îmi poate explica cineva vă rog?

1 răspuns:
| Hollyg a răspuns:

Cel mai bine, suni la liceul respectiv si intrebi. Ei sunt cei mai in măsura sa te informeze.