| Ochiialbastrii a întrebat:

Am laptop cu windosws xp si vreau sa il conectez la internet wireless(am router de la cliknet ) si merge la windos 7 dar la xp cum il conectez?

1 răspuns:
| stefanboss22_9491 a răspuns:

Pai e tot ca la internetul prin lan. Urmezi instructiunile de pe cartea care tiau dato aia de la clicknet, apoi intri in control panel dai network and internet conection si prima data dai la set up a wirreles network for a home or small... si instalezi acolo sau daca nu merge dai in network conection si vezi daca ai acolo internet conection wireless sau ceva de genu si aia trebuie sa fie bifata daca dai dublu click pe ea si o bifezi cauti acolo(e o lista acolo dupa ce dai dublu click) si trebuie sa mearga, daca nu suni la aia de la care ai luat netu Romtelecom banuiesc! Sper sa reusesti by3! Funda?happy