| Ge0steAua a întrebat:

Am luat metin 2 hammer de pe site original si cand deschid iconita cu HammerMT2 Server 1 dau start joc da imi apare "EROR" si jos scrie intr-o limba straina de unde sa-l iau sa-mi mearga sau ce sa ac?

2 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel de ceva timp
chiar mai bine de 3 luni nu imi merge
te-as sfatui sa te apuci de alte jocuri gen CS sau NFS World (nfs-ul e online tr descarcat dureaza vreo ora sau un pic mai mult )

| Ge0steAua explică (pentru AugustinFiltru):

Am rezolvat am desinstalat fifa 12 si am instalat iar si am bagat patchu si gata.