| mardeamor a întrebat:

Am luat un chihuahua fetita are 2 luni jumate face pe pampers cum sa o invat sa faca doar in locul ala si fara pampers? sau sa ii iau o cutie ceva?big grinms

2 răspunsuri:
| Dyp a răspuns:

Ii pui un pampers in cutie, apoi il iei si, daca merge iei si cutia dupa ceva timp...cred ca asa va merge si la tine big grin

| relata a răspuns:

Considera ca fetita ta este un animal, la virsta pe care o are si ia lectii despre dresaj caini spre exemplu sau catzele, este cel mai apropiat prieten al omului