| ZuZiiii a întrebat:

Am luat un webcam de la "Hercules". Pot face poze dar nu stiu cum sa fac filmulete, nu-mi apare nimic decat "Make a photo". Aveti vreo idee unde as putea da sa pot face videoclip-uri?

Răspuns Câştigător
| djingeras a răspuns:

cu make movie eu am incercat si a esit frumos la mine alta este acum ca vreau sa pun pe youtoube s nu stiu cum

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Hypercam 2 de aici http://www.hyperionics.com/downloads/HC2Setup.exe
Clik pe Start Rec -> pe el il bagi in bara si cand termini dai Stop Rec.
Bafta!